בלוג

 • eblog2.png

  האם סיפור ביוגרפי יכול להיות אובייקטיבי?

  האם סיפור ביוגרפי, מעצם היותו, מסוגל להיות אובייקטיבי? או שהמספר ישלב בו לנצח את דעותיו, השקפת עולמו והפרשנות שלו לגבי ההתרחשויות? 

  "אנחנו מנסים לשלב את כל החומר שלנו בצורה עקבית לתוך סיפור מוצלח אחד. הסיפור הזה הוא האוטוביוגרפיה שלנו, והדמות הבדיונית הראשית שבמרכז האוטוביוגרפיה היא העצמי". כך כתב הפילוסוף האמריקאי דניאל דנט. האם הוא צדק?

 • eblog3.png

  למה חשוב לתעד?

  חתן וכלה נפגשים בצהרי יום החתונה. הם מתקרבים זה אל זה לאט, מתחבקים, מתנתקים, מחייכים בהתרגשות ומתחילים לפסוע יחד אל עבר הנצח. הצלם ממהר להנציח את הרגע, ומספק להם מזכרת שתישאר הרבה אחרי ששמלת הכלה תוחזר לסטודיו. אך האם מלאכת התיעוד חשובה רק כי היא יוצרת זכרון מרגעים חשובים? או שמא יש לתיעוד ערך מוסף בפני עצמו?

  נעשה לכם ספויילר קטן: יש בהחלט.

 • כתיבת סיפור חיים

  איך מספרים סיפור היסטורי - ביוגרפי?

  יש לכם זיכרון בראש. אולי הוא רחוק ומעומעם, אולי הוא חזק ונוכח, יכול להיות שלא סיפרתם עליו לאף אחד לעולם – אך החוויה עדיין מפעמת בכם והייתם רוצים לשתף אותה. איך הופכים את הזיכרון הזה לסיפור? איך מתרגמים זכרונות אישיים, היסטוריים וביוגרפיים לכדי סיפור או סרט? איך נותנים לו עומק, גורמים לו להיות מובן ולא פחות חשוב – איך שומרים על האותנטיות של הסיפור שלכם?

"שובר הקופות" האישי שלכם מחכה להיוולד –

אנחנו נשמח להראות לכם כיצד!

054-7401090