סרט משפחתי אישי

סרטים אישיים – משפחתיים

סיפור העליה לארץ של אבא מרגש אתכם כל פעם מחדש, מסע השורשים המתוכנן חייב להיות מתועד וסיפור האהבה של סבא וסבתא זה בכלל משהו שראוי לחזור עליו שוב ושוב - אז למה שלא תהפכו את הרגעים הללו לסרט?

לגלות את הסיפור שלכם

לכל אחד מאיתנו יש סיפור חיים יוצא דופן, שמייחד רק אותו. זה יכול להיות סיפור גדול הפרוש על פני שנים רבות או סיפור קטן עם משמעות גדולה - כך או כך, מדובר במשהו שחייב להיות מסופר, למען המספר ולמען הקרובים אליו.

מתי מתעדים? ואיך?

כשהזכרונות צפים ועולים, ראוי להנציח אותם. לפעמים זה סיפור שהיה שם כל הזמן ורק היה צריך ניגוב אבק עדין, ולעתים הסיפור מתגלגל לפתע מפי המספר, בפרץ רגשות לא מוסבר, ואתם אומרים לעצמכם -" אילו רק הייתה לי כאן מצלמה - זה סיפור שצריך להישאר". כך או כך, התהליך שעוברת המשפחה הוא מורכב ורגיש - לכל תא משפחתי יש את התזמון בו הם בוחרים לספר את הסיפור שלהם, להחליט כיצד לחלוק אותו עם המעגל הקרוב אליהם (ועם העולם) ולבחור את האופן שבו הסיפור יסופר. אנחנו יכולים לסייע לכם בכך.

מה יכול להפוך לסרט? (רמז: הכול!)

  • דוקו חיים​ - סיפורי חיים - יפים, קטנים, גדולים, עוצמתיים, כאלה שמלאים באומץ וגם יומיומיים - החיים שלכם רוצים להיות מתועדים!

  • המתכון של אמא (גם של אבא) - המתכונים המשפחתיים שאנחנו כל כך אוהבים לאכול, אלו שמזכירים לנו את הבית

  • מסע שורשים​ - תיעוד מסעות משפחתיים

  • דוקו קהילתי - סרטים לאירועים המציינים תקופה

  • דוקו פרויקט – פרויקטים אישיים וקבוצתיים בהתהוות

  • הנצחה וזיכרון - סרט הנצחה לאהוב יקר שאיננו

  • דוקו טיפולי - סיפור אישי מנקודת המבט הטיפולית, כולל אפשרות לתסריט וצילום התהליך בשיתוף גורם מקצועי

הסרט שמספר את הסיפור המשפחתי שלכם

הסיפור שלכם מחכה לצאת לאוויר העולם ולהיות מונצח לעד כסרט - ועמוק בלב. זהו מסמך עדכני ומרגש, הנשאר נגיש לכל בני המשפחה במשך דורות. בהפיכת הסיפור לסרט, אנו משמרים את המורשת המשפחתית והאישית, והוא אפילו יכול להיות מוקרן במסגרת אירוע משפחתי או אירוע חברה. הקסם שנוצר כשהזכרונות מונצחים לעד - יציף אתכם באושר. יש לכם ביד מזכרת אמיתית, אותנטית ומרגשת.

אז מה המשימה שלכם? לגלות את הסיפור הזה!

כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה...