ה"סרט" שלנו...

נעים מאוד! אני אסף בן עמי, הבעלים והיוצר של "דוקו משפחה". מזה שני עשורים שאני והמצלמה שלי משתפים פעולה במגוון הפקות צילום. ככל שחלפו השנים, נוכחתי לגלות כי מקור ההשראה המקצועי ממנו אני שואב את ההנאה הגדולה ביותר הוא הפקת סרטים ביוגרפיים.

 

כשהסיפור האישי נארג בשתי וערב עדין עם המימד הויזואלי, במלאכת מחשבת של ממש, נוצרת תמונה שלמה. מלאה ומרגשת.

האהבה שלי לקולנוע בשילוב עם אהבה לאנשים יצרה את "דוקו משפחה". יחד עם אנשי מקצוע מובילים – אנחנו כאן כדי לספר את הסיפור שלכם.

דוקו משפחה הופכים זיכרון לסרט

אז מה הסיפור שלנו?

מצלמה, עין רגישה וסיפור חיים נפגשים – כך נולד הסטודיו שלנו, בו אנו מאושרים לספר את הסיפור האישי שלכם, בדרך היפה והמקצועית ביותר

מה תקבלו מאיתנו?

סרטי דוקו משפחתיים – תיעוד זכרונות אישיים ומשפחתיים והפיכתם לסרט דוקומנטרי

סרטי זיכרון – סרט הנצחה לאהוב יקר שאיננו

סרטי הוקרה – יש עובד בחברה שראוי לסרט משלו ואתם רוצים להוקיר לו תודה על עבודתו? זו הפלטפורמה עבורכם!

סרטי דוקו עסקיים – סיפורה של החברה דרך האנשים המרכיבים אותה. מתנה נהדרת לעובדים, ודרך מצוינת לשיווק התדמיתי של הארגון או להעניק מידע מקצועי ליתר העובדים בחברה

סרטי דוקו קהילתיים – המועצה חוגגת יום הולדת? רוצים להנציח את סיפורו של הקיבוץ? העיריה מפיקה סרט ייחודי? המורשת, ההיסטוריה והחגיגה שלכם תשמח להפוך לסרט מיוחד.

כשהחיים הופכים לסרט

אם נביט סביבנו, נגלה שלכל אחד יש סיפור לחלוק. לשתף את הסיפור שלנו זוהי זכות עצומה. זה נותן לנו הזדמנות להיזכר, להעמיק ולהותיר מזכרת משמעותית – דרך המדיום הקולנועי, באופן נגיש ופשוט לצפיה. רק ללחוץ  PLAY – ולהיכנס לעולמו של המספר. התהליך של הפיכת זיכרון לסרט מהוקצע כולל שעות ארוכות של ראיון ותחקיר, כמו גם רגישות, הקשבה ויכולת להציף את השאלות הנכונות שיגעו בנקודות העמוקות ביותר, כך שהתוצאה תהיה סרט חי, קולח ומרגש. בדיוק לשם כך אנחנו כאן.

"שובר הקופות" האישי שלכם מחכה להיוולד – אנחנו נשמח להראות לכם כיצד!